(0212) 679 32 53
info@topo.av.tr

Hakkımızda

Hızlı İşlem Prensibi

Günümüzde hukuki sorunların fazlalığından dolayı mahkemelerin iş yükü oldukça fazladır. Bundan dolayı zaten yavaş ilerleyen sisteme hız katmak için işlemlerimizi kendimize göre hızlı gerçekleştirmek için en yüksek çabayı sarf etmekteyiz.

Güncel & Doğru Bilgi Prensibi

Çağın yeniliklerine göre değişen mevzuatımızı süreklilik arz eden bir çalışmayla takip etmekte, mahkemeler ve diğer tüm kurumların esas aldığı güncel kuralları benimsemekteyiz.

Samimi Yaklaşım Prensibi

Büromuza gelen/gelmeyen tüm müvekkillerimize olan davranışlarımız öncelikle onlarla birebir ve samimi iletişim kurmak amacı taşımaktadır.

"En İyi" Prensibi

Araştırma, proje ve çalışmalarımız bir günümüzü bir sonraki günden farklı kılmaya ve “en iyi” olma yolunda hızla ilerlemeye yöneliktir.

TOPO HUKUK & DANIŞMANLIK BÜROSU

İstanbul Avrupa yakasında faaliyet gösteren büromuz, Av. Serdarhan TOPO tarafından kurulmuştur. Hepsi konusunda uzman avukat ve personelleri barındıran Topo Hukuk & Danışmanlık bürosu, hukuki konularda avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Bireylere ve kurumlara özel hukuki danışmanlıktan, bilişim hukukuna kadar birçok alanda hizmetlerini sunmaktadır. Hem yurtiçi hem de yurtdışından büyük ölçekli firmalarla birlikte işbirliğini sürdürmektedir.

İletişim

Araştırma
Birikim
Güven
Memnuniyet