HAKKIMIZDA

topohukuk123 2

TOPO HUKUK BÜROSU HAKKINDA:

İstanbul Avrupa yakasının Zeytinburnu ilçesinde faaliyet gösteren büromuz, 2015 yılında Avukat Serdarhan TOPO tarafından kurulmuştur. Bireylere ve kurumlara özel hukuki danışmanlık, aile ve boşanma hukuku, bilişim hukuku, ceza hukuku, gayrimenkul hukuku, fikri ve sınai haklar hukuku, şirketler hukuku ve yabancılar hukukuna kadar birçok alanda Türkçe ve İngilizce hizmet sunmaktayız. Büro politikalarımıza göstermiş olduğumuz hassasiyetle birlikte sunduğumuz hizmet kapsamında müvekkil memnuniyetini her seferinde daha yukarıya çıkaracak adımlar atmak için çalışıyoruz. Topo Hukuk Bürosu, bünyesinde bulundurduğu boşanma avukatıbilişim avukatıceza avukatıgayrimenkul avukatıfikri ve sınai haklar avukatışirket avukatı ve yabancılar hukuku avukatı kadrosuyla yerli ve yabancı müvekkillerine uzun yıllardır nitelikli avukatlık hizmeti sağlamaya devam etmektedir.

Müvekkillerimize vermiş olduğumuz hukuki hizmetler kapsamında; onların sektör içindeki ihtiyaç duyduğu hukuki eksikliği özenle tespit eder ve o alandaki eksiklikleri gidermeleri için titizlik göstererek güvene ve samimiyete bağlı çalışmalar yürütürüz.

TOPO HUKUK BÜROSU’NUN MİSYONU:

Topo Hukuk Bürosu’nun misyonu, müvekkillerine yüksek kaliteli, ahlak kurallarına uygun hukuki danışmanlık ve dava takip hizmeti sunma  hedefleridir. Müvekkillerimizin sorunlarını anlamak, güncel mevzuata göre sorunlarını çözmek ve gelecekteki sorunları öngörerek önlemek için tüm gayretimizle çalışırız. İletişim, yanıt verme ve ayrıntılara dikkat konularına odaklanarak maliyetine göre etkili hukuk hizmetleri sunmayı taahhüt ediyoruz.

Bu çerçevede Topo Hukuk Bürosu olarak müvekkillerimizle karşılıklı güven ilişkisinin kurmayı önemsemekteyiz. Müvekkillerin sorunlarına karşı önleyici ve giderici hukuk hizmetlerini başından sonuna kadar ilgi gösterip, sürekli gelişmeyi, nitelikli hizmeti, profesyonel ekip ruhunu, gizlilik prensibini, bilgilendirmeyi, teknoloji kullanımı ve memnuniyeti esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir hukuk bürosu olmayı  ve müvekkillerimize 360 derece dünya kalitesinde hizmet sunmayı kendimize amaç edinmiş bulunmaktayız.

TOPO HUKUK BÜROSU’NUN VİZYONU:

Vizyonumuz, Türkiye’nin ve dünyanın en iyi hukuk bürosu olmak olmaktır. Müvekkillerimizin her birinin ihtiyaçlarını karşılayarak büromuzun müvekkil memnuniyeti politikasını uygulamak için gayret gösteriyoruz. Kuralımız her müvekkile her seferinde başarılı sonuç elde etmektir. Müvekkillerimize geniş bir kalite yelpazesi sunmak için uygulama alanlarımızı genişletmeye ve yeni uygulama alanları eklemeye devam etmekteyiz. Müvekkil memnuniyetine yeni ve farklı bir yaklaşım getirebilecek avukatları ve uzmanları seçip ekleyerek ekibimizi arttırıyoruz. Büromuzun gücünü artıracak kendini işe adamış, cana yakın ve nitelikli profesyoneller ekleyerek destek ekibimizi arttıracağız. Topo Hukuk Bürosu, bireylerin ve işletmelerin ihtiyaçları için ulaşmak istediği büro olarak tanınacaktır. Zira tutarlı ve yetkin ekibimiz hukuk hizmetlerinde olağanüstü bir deneyim sunmaktadır.

TOPO HUKUK BÜROSU’NUN DEĞERLERİ:

TOPO HUKUK BÜROSU‘nda;

  • Çalışmalarımızın ve yaşamlarımızın tüm yönlerinde DÜRÜSTLÜĞE değer verip; kararlarımızda, eylemlerimizde ve iletişimlerimizde en yüksek ahlaki standartları uygulamak için çalışıyoruz.
  • YENİLENME ve İNOVATİFLİK değeri çerçevesinde öğrenmek ve büyümek için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Büromuzda müvekkillerimize sağladığımız hizmetin kalitesini arttıracak fikirleri memnuniyetle karşılar ve güncel değişiklikleri takip ederiz.
  • EKİP ÇALIŞMASI VE İŞBİRLİĞİ değerini önemseyen ekibimizin bireysel katkılarının sinerjisine müvekkillerimizin olan inancı; büro olarak onlar için elde ettiğimiz başarıyı arttıracaktır.
  • İLETİŞİM değerini anlayan bir büro olarak bunun başarı için çok önemli olduğunu bilmekteyiz. Müvekkillerimiz ve ekip üyelerimizle zamanlı, duyarlı, dürüst ve saygılı bir iletişim kuruyoruz.
  • Bütçeleri yönetmek, gereksiz maliyetleri azaltmak, değer katmak ve ihtiyaçları tam olarak karşılamak suretiyle müvekkillerimizin verdiği SORUMLULUK değerini önemsiyoruz. Gereksiz masrafları azaltmak, hızlı ve üretken bir şekilde çalışmak ve büromuzun itibarını her zaman arttırmak için SORUMLULUK değerinin önemini anlıyoruz.
  • MÜKEMMEL HİZMET değerine ve bu konuda mükemmellik için sadece bir büro olarak değil, aynı zamanda birey olarak da birliktelik gerektiğine inanıyoruz.