LANDİNG PAGE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam sit amet vestibulum sem, vel dapibus risus. Mauris nisl sapien, dictum vel malesuada ac, dapibus non turpis. Nullam viverra,

SUNULAN HİZMETLER

Topo Hukuk Bürosu olarak hakkınızı teslim almak için yaratıcı çözümlere ulaşmak için tecrübeli avukatlarımız ile yanınızdayız. Sorununuzu çözmek için gereken uzman hukuki danışmanlıktan, profesyonel dava takip hizmetine kadar her aşamada sizlere nitelikli destek sunmaktan mutluluk duymaktayız.

  • Anlaşmalı boşanma davasının açılması ve takibi
  • Çekişmeli boşanma davasının açılması ve takibi
  • Mal rejiminin tasfiyesi davasının açılması ve takibi
  • Boşanma davası ile nafaka ve tazminat davalarının açılması ve takibi
  • Yurtdışındaki boşanmanın Türkiye’de tanınması ve tenfizi davasının açılması ve takibi
  • Velayet değiştirilmesi davalarının açılması ve takibi
  • Nafaka arttırımı davalarının açılması ve takibi
  • Nafaka ve tazminat davası alacaklarının tahsili için icra takibi işlemleri yapılması
  • Şiddet gösteren eşin evden uzaklaştırılması davalarının açılması ve takibi
avukat gul

NEDEN TOPO HUKUK BÜROSU ?

Yaratıcı Çözüm

Yaratıcılığın herkesin konuştuğu ama pek az kişinin uyguladığı şu dönemde ‘bilmek’ ve ‘bilineni uygulamak’ arasında farkı çok iyi biliyor ve en yaratıcı çözümlerle hukuki probleminizi sonuca ulaştırıyoruz.

Tecrübeli Kadro

Tecrübeli avukat kadromuz ile müvekkillerimizle uzun soluklu ve güven esaslı iş ilişkileri kurmayı kendimize ilke edinmiş olup bu yönde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Nitelikli Hizmet

Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübeyle adaletin gerçekleşmesine katkıda bulunmak amacını kendisine ilke edinmiş olan hukuk büromuz, müvekkillerine sunduğu nitelikli hizmet ile yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Gizlilik Prensibi

Her müvekkilimiz özel olup paylaşılan hukuki sırların tamamı bizim için büyük önem taşımaktadır. Sır saklama yükümlülüğünün yalnızca yasadan kaynaklanan bir zorunluluk değil; erdemli ve yetkin bir insan olmanın getirdiği sorumluluk olduğunun bilincinde bir şekilde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Hızlı Sonuç

Çözüm odaklı hukuki hizmetlerimiz, tecrübelerimiz, yetkin ve dinamik ekibimizle en kısa sürede en etkili sonuçları alarak müvekkillerimizi memnun etmek için çalışıyoruz.

%100 Müvekkil Memnuniyeti

Müvekkillerimizin memnuniyetini her şeyden fazla isteyerek adaletli, yenilikçi ve çözüm odaklı olarak çalışmalarımızı sürdürmekte ve şu zamana kadar müvekkillerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler neticesinde %100 müvekkil memnuniyetiyle yolumuzda emin adımlarla ilerliyoruz.

NEDEN BOŞANMA AVUKATI

Boşanma dava açmak veya davanıza evrak sunmak için gittiğiniz adliyede işlemler için nereye başvuracağınızı bilmemeniz çok normaldir. Boşanma avukatı ile adliyelerin bürokratik engellerini hukuken ve kolayca aşabilirsiniz.

Dava dilekçe veya dökümanlarınızdaki ufak hatalar boşanma sürecinin uzun yıllara uzamasına sebep olur. Boşanma avukatı ile usuli hatalar yapılmadan sürecin en kısa zamanda bitirilmesi sağlanabilir.

Dilekçe veya dökümanlarınızı kendiniz hazırlamak veya hazırlaması için birini bulmak zorunda değilsiniz. Boşanma avukatı ile döküman ve evrak işleri kolayca halledilebilir.

Dünyanın en haklı kişisi de olsanız, bu durumu mahkemeye iletemediğiniz müddetçe işe yaramayacaktır. Mahkemeler taleple bağlıdır. Boşanma avukatı ile nafaka, velayet, tazminat, mal paylaşımı gibi talepleriniz uygun bir şekilde mahkemeye iletilebilir.

Boşanma süreci ile ilgili aklınıza sorular takılıyor olabilir. Boşanma davanızla ilgili tüm sorularınız hakkında boşanma avukatından hukuki danışmanlık alabilirsiniz.

scales 310962 1280

MÜVEKKİLLERİMİZİN MEMNUNİYETİ, BİZİM MEMNUNİYETİMİZDİR

Müvekkillerimizin sorunlarına karşı empati kurar, mutluluklarını paylaşırız.

AKREDİTASYONLARIMIZ

Hukuki danışmanlığa mı ihtiyacınız var ?

​Her biri alanında uzman ve tecrübeli avukat ekibimiz, hukuki sorunlarınıza yardımcı olmak için bekliyor