Kullanıcı ve Gizlilik Sözleşmesi

  1. Topo Hukuk
  2. Kullanıcı ve Gizlilik Sözleşmesi

YASAL UYARI:

İşbu Web sitesi ve içeriğindeki tüm makaleler Topo Hukuk Bürosunun müvekkilleri, Topo Hukuk Bürosuna iş veya staj başvurusu yapmayı düşünenlerin yararlanması için hazırlanmıştır.

İşbu web sitesi Türkiye Barolar Birliği’nin Meslek Kurallarına ve Reklam Yasağı Kurallarına tabidir. Sitenin kendisi, logosu ve içeriği, reklam, iş geliştirme ve benzeri amaçlar ile kullanılamaz. Bu web sitesine yazılı izin olmaksızın link oluşturmak yasaktır.

İşbu web sitesinde yer alan bilgiler hukuki tavsiye niteliğinde değildir. Topo Hukuk Bürosu bu sitede yer alan bilgilere, metinlere ve makalelere dayanılarak hareket edilmesinden dolayı sorumluluk kabul etmez.

İşbu web sitesinde yer alan yasal metinler, makaleler, faaliyet alanları, sıkça sorulan sorular ve cevapları ile sitenin tasarımında kullanılan tüm grafik, tema vb. site içeriğinin tüm telif ve fikri hakları Topo Hukuk Bürosuna aittir.

Web sitesinden Topo Hukuk Bürosu ile iletişime geçmeniz avukat-müvekkil ilişkisi kurmayacaktır.

Ek olarak bilgi istekleriniz, şikayet ve önerileriniz için bize iletişim sayfasında bulunan e-posta adresinden başvurabilirsiniz.

KULLANICI VE GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ:

Site sahibi Topo Hukuk Bürosu. Aşağıdaki metinde kısaca Topo olarak anılacaktır. Topo, sitemizi ziyaret eden ziyaretçilerin gizliliğine saygı duyar. Topo, sitede form doldurmanız, aramanız veya e-mail göndermeniz halinde halinde, adınız, adresiniz, telefon numaranız ya da e-mail adresiniz gibi kişisel bilgilerinizi toplar.

Topo ve/veya taşeron firmalar bu bilgileri sizden gelecek bilgi taleplerini karşılamak için kullanacak, diğer durumlarda ise web sitesi aracılığıyla tarafımıza bildirdiğiniz bilgiler TBB Meslek kuralları gereği gizli kalacaktır.  Bu bilgileri sizinle irtibat kurmak için kullanabiliriz.

Sizin onayınız olmadıkça web sitesi aracılığıyla sizden temin ettiğimiz kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde kendi kullanımlarına özel olarak üçüncü taraflara ifşa edilmeyecektir.

Topo yetkisiz kişilerin size ait bilgileri rastlantısal ya da kasti olarak çoğaltmasını, eksiltmesini ya da kötüye kullanmasını engellemek amacıyla teknik ve organizasyon güvenlik önlemleri kullanmaktadır. Kişisel bilgileri toplama ve işleme sürecinin bir parçası olarak, gönderilen tüm bilgiler üçüncü taraflarca kötü amaçlar için kullanımı engellemek amacıyla şifrelenmektedir. Güvenlik önlemlerimiz yeni teknolojik gelişmelere dayanmaktadır. Ziyaretçilerimize bir kolaylık olarak, Topo web siteleri sizin için yararlı bilgiler sunabileceğine inandığımız bir takım web sitelerine link oluşturmaktadır. Burada anlatılan gizlilik politikası söz konusu siteler için geçerli değildir. Bilgiye erişmek için söz konusu web sitelerine veri toplama ve dağıtım politikaları üzerinden bağlanmanızı tavsiye ederiz.

Gelecekte kişisel bilgilerinizin herhangi bir amaçla kullanılması hususundaki verdiğiniz yetkiyi istediğiniz zaman kaldırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken info@topo.av.tr adresine e-e-mail göndermektir.

Topo zaman zaman uygulama ve politikalarında düzenlemeye gidebilir ve bu değişiklikleri ve politikaları ifşa etmek için gerekli olan Topo Internet Gizlilik Beyanını gözden geçirme hakkı saklıdır. Topo, Internet Gizlilik Beyanında yapılan herhangi bir değişiklik bu sayfada yayınlanacaktır. Politika değişikliğinden önce göndermiş olduğunuz her türlü kişisel veri sizin söz konusu kişisel veri Topo ya da kiraladığımız şirketlerce gönderdiğiniz tarihte yürürlükte olan Topo Internet Gizlilik Beyanına uygun olarak kullanılacaktır. Değişiklikten sonra sitelerimizi kullanmaya devam etmeniz, yenilenen, değiştirilen yâda düzenlenen Topo Internet Gizlilik Beyanı hususlarına göre yeni gönderdiğiniz bilgilerin kullanımına müsaade ettiğiniz anlamına gelecektir.

Her türlü sorunuz için info@topo.av.tr’ye e-mail gönderebilirsiniz.

 

Menü