Youtube Video Silme ve Kaldırma İşlemi Nasıl Yapılır?

 1. Topo Hukuk
 2. Bilişim Hukuku
 3. Youtube Video Silme ve Kaldırma İşlemi Nasıl Yapılır?
Youtube Video Kaldırma
0
(0)

Youtube Video Silme ve Kaldırma İşlemi

Youtube video silme ve kaldırma işlemi Youtube video sitesinden olumsuz videoları silmek isteyen kullanıcılar tarafından merakla araştırılmakta olan bir konudur. Youtube herkese açık bir video paylaşma platformudur. Bu platformda her ne kadar müzik, belgesel vb. kaliteli içerikler bulunsa da kişiler uygunsuz, çocuklar için zararlı olabilecek, kişilik haklarını ihlal eden birtakım paylaşımlarla da karşılaşılabilmektedir. Bu durumda yapılması gereken Youtube’dan video kaldırma veya Youtube’dan video silme işlemi olacaktır.

Yazımızın devamında Youtube’da Hakaret İçeren hakaret ve iftira videolarının Youtube’dan nasıl kaldırılabileceğini inceleyeceğiz. İftira videoları birçok yayıncının ifade özgürlüğü kapsamında zannederek yayınladığı videolardır. İnternetten yapılan yayınların günümüze dek diğer basın yayın organlarına oranla sıkı denetlenmemiş olması kişilerin rahatlıkla suç işlemelerinin önünü açmıştır. Fakat iftira en başta TCK kapsamında düzenlenmiş olan bir suç tipidir. İşlemediğini bildiği halde bir kimse hakkında hukuka aykırı bir fiil isnat etmek iftira suçunu oluşturacaktır. Youtube’da hakkınızda yayınlanan bir videonun iftira nitelikli içerik barındırması halinde de Youtube video silme işlemlerinin başlatılması gerekmektedir.

Youtubeda sizinle ilgili bir iftira videosu var ise ilk olarak bu video hakkında Youtube’a şikayette bulunmayı deneyebilirsiniz. Bu şikayette bulunurken videonun içerisinde geçen iftira niteliğini haiz ifadeleri tam anlamıyla belirtmelisiniz. Fakat yapılan bildirimin her zaman Youtube’dan video silme sonucunu doğurmayacağı bariz bir durumdur. Bu halde yapmanız gereken alanında uzman bir bilişim avukatıyla görüşmek olmalıdır.

Youtube’dan Kendi Videolarınızı Silme

Youtube video silme veya Youtube video kaldırma işlemi kaldırılması istenen videonun size ait olup olmadığına göre değişiklik gösterecektir. Eğer kendi sayfanızda paylaştığınız bir videonun kaldırılmasını istiyorsanız yapmanız gereken işlemler şu şekildedir:

1) Youtube Studio Beta sürümünde oturum açmak

2) Solda bulunan menüden videolar seçeneğine tıklamak

3) Silinmesi ya da kaldırılması istenen videonun üzerine gelmek ve sil seçeneğini işaretlemek. Göründüğü üzere Youtube’dan video silme işlemi videonun size ait olduğu durumlarda oldukça kolay.

Youtube Video Nasıl Silinir?

Youtube’dan başkasının yüklediği video nasıl silinir sorusu uygunsuz, olumsuz, hakaret içerikli veya şahıs haklarını zedeleyen içerikle karşılaşan kimseler tarafından merak edilmektedir. Fakat belirtmek gerekir ki Youtube başkasının videosunu keyfi olarak silme hakkı tanımamıştır. Eğer kişi bir başkasının yüklediği videonun silinmesini istiyorsa bunun için Youtube’a veya kişiye karşı bazı yasal prosedürleri işletmelidir. Youtube video kaldırma şikayet ile şahıs haklarını ihlal söz konusu olduğunda gerçekleşebilecektir. Eğer Youtube’da Topluluk Kuralları’nı ihlal eden bir video bulunuyor ise eylemlerin ciddiyeti, zararlı davranışın düzenli olarak devam edip etmediği gibi hususlar da göz önüne alınarak incelenecektir.

Youtube’dan nasıl video silinir dendiğinde ilk olarak incelenmesi gereken Youtube’un ihlal politikaları olmalıdır. Peki bu kurallar hangi durumlarda ihlal edilmiş sayılacaktır? Youtube Topluluk Kuralları aşağıdaki hallerin videoda mevcut bulunması halinde ihlal edilmiş sayılmaktadır:

 • Çıplaklık veya cinsel içerik
 • Zararlı veya tehlikeli içerik
 • Nefret söylemi barındıran içerik
 • Şiddet barındıran yahut görsel açıdan rahatsız edici nitelikte içerik
 • Taciz veya siber zorbalık
 • Saldırgan veya tehditkar davranışlar
 • Telif haklarını ihlal niteliğinde içerik
 • Spam, yanıltıcı meta veriler veya dolandırıcılık niteliği oluşturan içerik, davranışlar
 • Başka bir kanal veyahut hesabı taklit niteliğindeki içerikler, hesaplar
 • Birinin onayı olmadan bir başkasının kişisel videosunu yüklemesi
 • Çocuk güvenliğini ihlal edici nitelikte paylaşımlar, içerikler.

Bu ihlallerin varlığı halinde kişi yapmış olduğu bildirime olumlu yanıt alacak ve video kaldırılacaktır.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz ihlallerin yanında Youtube’dan video kaldırma işlemine ihtiyaç duyan kişilerin videonun niteliğine göre hareket etmesi daha doğru olacaktır. Çünkü bazı durumlarda yukarıda her ne kadar olmasa da şahıs haklarını zedeleyen diğer tür içerikler de kaldırılabilmektedir.

Youtube’da Yayınlanan Röportajınızı Sildirme

Youtube’da yayınlanan röportajınızı sildirmek için Youtube üzerinden bildirimde bulunmak gerekmektedir. Bu, onayınız olmaksızın videonuzun yüklenmesi sebebiyle Gizlilik kurallarının ihlali bildirimi olacaktır. İzniniz olmadan yayınlanan röportajların sildirilmesi için Youtube ilk olarak yükleyiciyle iletişime geçilmesini tavsiye etmektedir. Fakat bundan bir sonuç alınamaması ya da bu kişiye ulaşmaktan rahatsızlık duyulması halinde direkt olarak içerik kaldırma talebinde bulunmaya da izin vermektedir.

Youtube’da yayınlanan röportaj kişilik haklarını veya özel hayatın gizliliğini ihlal edici içerik barındırıyor ise yasal haklarınızı kullanmanız mümkündür. Bu halde 5651 sayılı Kanuna dayalı olarak içerik kaldırılması ve erişim engeli kararı verilmesi için talepte bulunmak gerekir.

Youtube’da bulunan video sizin kişisel itibarınızı mı zedeliyor?

Youtube internet kullanıcılarının hepsi tarafından video yayınlanabilecek bir platformdur. Bu videoların denetlenmesi bire bir yapılmamakta, kullanıcıların bu anlamda hassasiyeti önem arz etmektedir. Zira yayınlanan bir içerik bazı durumlarda suç oluşturabilecek, bazı durumlarda ise online itibarı zedeleyebilecektir. Bu hallerde şikayette bulunarak videonun silinmesini talep etmek gerekir.

Kullanıcıların Youtube’dan video silmek isteme sebeplerinden bir tanesi de online kişisel itibarlarını zedeleyen içeriklerin bulunmasıdır. Örneğin yayınlanan video şahsınıza iftira içeriyorsa bu durumda internet kullanıcılarının sizi yanlış tanıması, iş ve sosyal yaşantınızın olumsuz etkilenmesi gibi sonuçlar doğacaktır. Bu hususu kısaca online kişisel itibarın zedelenmesi olarak tanımlamak mümkündür. Youtube videolarının online kişisel itibarı zedelemesi halinde önüne geçilemez sonuçlar doğmadan önce videoların kaldırılması gerekecektir.

Youtube’da İstemediğiniz Videoyu Kaldırtma

Youtube’da istenmeyen videoların kaldırılması her zaman için mümkün değildir. Zira Topluluk Kurallarını ihlal etmeyen, 5651 s. Kanun kapsamında kaldırılabilecek içeriklerden sayılmayan veya suç niteliğini haiz olmayan bir videonun kaldırılması oldukça zordur.

Youtube’da yayınlanmış olan istenmeyen videoların içerikleri bir Youtube Topluluk Kuralını ihlal ediyor ise ne yapılmalıdır? Kişi böyle bir videonun varlığı halinde ilk olarak yükleyiciye başvurarak ilgili videonun kaldırılmasını talep edebilir. Burada yükleyicinin davranışına göre bir yol izlemek gerekecektir. Videoyu yükleyen kimsenin videoyu silmesi halinde sorun ortadan kalkacaktır. Fakat yükleyiciye ulaşmak mümkün değil veya yapılan talepten bir sonuç alınamıyorsa Youtube’a bildirimde bulunulmalıdır. Yapılan bu bildirimde ilgili videonun hangi topluluk kuralını ne şekilde ihlal ettiği belirtmelidir. Bu yoldan videonun kaldırılması sağlanamıyorsa video içeriğine bağlı olarak yasal işlem başlatılmalıdır.

Youtube’da istenmeyen videoların hukuki yollardan kaldırılması için uzman bir bilişim avukatına danışmak sorunun hızlıca çözüme kavuşturulması bağlamında yararlı olacaktır.

Youtube’da Hakaret İçeren Videonuz mu Var?

Youtube’da yer alan videolar hakaret içerikli ifadeler barındırarak kişilik haklarınızı ihlal ediyor olabilir. Bir kimsenin Youtube hesabı üzerinden yayınladığı videoda hakkınızda olumsuz bilgiler vermesi ve size hakaret etmesi Youtube video kaldırmayı gerektirir. Aksi halde hakaret içeren yayınların internet üzerinde kontrolsüzce varlığını sürdürmesi hem itibarınızı zedeleyecek hem de sizleri rahatsız edecektir.

Hakkınızda yapılan olumsuz yayınların internette bulunmasını istememeniz oldukça doğaldır. Zira hakaret de tıpkı iftira gibi TCK’de tanımlanmış bir suçtur. Buna göre bir kimse hakkında onur, şeref, saygınlığını rencide edecek söylemlerde bulunmak, sövmek suretiyle kişinin bu değerlerine saldırmak hakaret oluşturacaktır. TCK hakaret fiilini suç kapsamına alırken kişinin toplum içindeki itibarını ile birlikte saygınlığını, haysiyetini, namusunu da koruma altına almak istemiştir. Dolayısıyla Youtube üzerinden yayınlanan videoda bu değerleri rencide edici ifadeler bulunması suç oluşturacaktır. Bu video sebebiyle hem yayıncının TCK kapsamında cezalandırılması hem de içeriğin 5651 s. Kanun uyarınca yayından çıkarılması gerekmektedir. Bu işlemlerin usulüne uygun, hızlı ve kesin çözüme kavuşturulabilmesi için alanında uzman avukatlardan hukuki destek alınması gerekmektedir.

Youtube’da sizinle ilgili hakaret içeren video nasıl kaldırılır?

Youtube’da sizinle ilgili hakaret içeren videoların kaldırılması için ilk olarak Youtube Topluluk Kurallarına aykırılık sebebiyle şikayette bulunmalısınız. Bu işlemden önce yayıncıya ulaşmak ve videonun kaldırılmasını talep etmek de mümkün gözükmektedir. Ancak bu işlemlerin genellikle sonuca ulaşmadığı, videoların internet üzerinde varlığını sürdürdüğü gözlemlenmektedir. Çoğu kez yapılan bildirimin yeterli ayrıntıyı vermemesi, hakaret ifadelerinin ne olduğunun net olarak bildirilmemesi sonuca ulaşılmasını engellemektedir. Bu halde yapılması gereken uzman bir bilişim avukatından destek alarak hukuki sürecin başlatılması olacaktır. Bu anlamda hukuki ve teknik bilgi birikimine sahip avukat aracılığıyla videonun yayından kaldırılması sağlanacaktır. Youtube video kaldırma Aynı zamanda hakaret sebebiyle suç duyurusunda bulunulacak olup videoda hakaret içerikli ifadeleri kullanan kimsenin cezalandırılması için işlem başlatılacaktır.

Topo Hukuk Bürosu deneyimli bilişim avukatlarıyla müvekkillerine hizmet vermektedir. Siz de Youtube’da hakaret içeren videonuzu, haklarınıza saldırı teşkil eden videoların yayından kaldırılmasını istiyorsanız bizlere iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Youtube’dan Şifresini Unuttuğunuz Hesabı Silme

Youtube’dan şifresini unuttuğunuz hesabı silmek için hesap kurtarma seçeneklerini denemek faydalı olacaktır. Bunun için youtube hesabında kullandığınız gmail adresinizi kullanabilir ya da direkt olarak gmail hesabınızı silerek bağlı olduğu diğer hesapların kapanmasını da sağlayabilirsiniz. Fakat kişi Youtube şifresi ile birlikte çoğunlukla bu hesabı açarken kullandığı gmail adresini de unutmaktadır. Böyle bir durumda kişi silmek istediği hesabı Güvenlik ve Kötüye Kullanım seçeneklerinden veya Topluluk Kuralları ihlali mevcutsa bu yoldan bildirerek silinmesini sağlayabilir. Ancak bu yollarla şifresi unutulan hesabı silme işlemlerinden her zaman kesin sonuç alınamayacağını ifade etmek gerekir. Bu anlamda hesabını silmek isteyen kimsenin bir bilişim uzmanına danışması tavsiye edilmektedir.

Youtube’dan Video Silme ve Kaldırma İşlemi Ne Kadar Sürer?

Youtube’da video silme işlemi nasıl gerçekleşir ve ne kadar sürer? Yukarıda da belirttiğimiz üzere kaldırılmasını istediğiniz video kendi hesabınızda yayınladığınız bir video ise bu kolay ve kısa süreli bir işlem olacaktır. Fakat başka bir hesaptan yayınlanmış bir video için Youtube video kaldırma şikayet veya yasal prosedürler ile gerçekleşebilecektir. Youtube kendisine yapılan bu şikayetleri incelemektedir. Eğer Youtube video kaldırtma için yapılan şikayeti incelemeleri sonucunda haklı bulursa şikayete konu video silinecektir. İşlemin ne kadar süreceği konusunda kesin bir süre verilememektedir. Ancak Youtube kendisine yapılan şikayetleri 7 gün 24 saat çalışanları ile incelemekte olduğunu belirtmiştir. Bu anlamda şikayetin yapılmasından sonra en kısa sürede videonun kaldırılacağını söylemek yanlış olmayacaktır. Fakat incelemeler sonucunda ihlale rastlanmaz ise videonun yayında kalmaya devam edeceği unutulmamalıdır.

Youtube’dan video silme işlemi için ayrıca yasal ve teknik yollar da işletilebilmektedir. 5651 sayılı yasadan kaynaklanan haklar Youtube videolarında da kullanılabilmektedir. Bu anlamda Youtube’dan video kaldırma işlemi çok kısa sayılabilecek bazen 24 saat bazen ise 1-7 gün arasında sürmektedir.

Periscope’da Çekilmiş Görüntülerin Youtube Video Kaldırma İşlemi

Periscope görüntülü bir canlı yayın uygulamasıdır. Günümüzde kişilerin sosyalleşme anlayışının da değişmesiyle birçok platformdan anlık paylaşımlar yapılabilmektedir. Periscope uygulaması da kişilerin hayatlarının belirli zamanlarını canlı yayın açarak diğer kullanıcılarla paylaşmasına olanak sağlamaktadır. Fakat bu paylaşımlar her an eğlenceli ya da yararlı olmayabilir. Bilindiği üzere Periscope video kaldırma yayınlanmasından 24 saat sonra kendiliğinden gerçekleşmektedir. Ancak kişi yaptığı yayını bundan daha kısa süre içerisinde Periscope video silme işlemi ile kaldırabilecektir.

Periscope üzerinden yapılan yayınlar başkaları tarafından kaydedilerek Youtube gibi farklı platformlarda paylaşılmış ise ne yapılmalıdır? Bu durumda Youtube video sildirme işlemini kişinin kendisi yapamayacak olup yasal yollara başvuruda bulunması gerekecektir. Bu başvuru videonun kendisine ait olması ve videodan rahatsız olmasından dolayı yapılmaktadır. Bu anlamda Youtube video kaldırma şartları gerçekleşmiş sayılacaktır. Youtube’da bulunan Periscope videosunu kaldırmanın bir aşaması ise 5651 s. Kanun çerçevesinde videoya erişimin engellenmesi veya içeriğin yayından kaldırılmasıdır. Periscope’da çekilmiş ve sonradan Youtube’a konulmuş videoların kaldırılması işlemlerinin hızlı gerçekleştirilmesi ve bilişim avukatına zamanında başvuru çok önemlidir. Çünkü videoların yayılma hızı oldukça yüksektir.

Eski Sevgili İle Fotoğrafların Bulunduğu Youtube Videolarını Silme

Eski sevgili ile fotoğrafların ayrılık sonrasında silinmek istenmesi doğal bir durumdur. Kişi artık o fotoğrafları paylaşmak istemeyebilir. Birlikte görülmek istemeyebilir. Bu durumlarda videonun kişinin kendi hesabında bulunması ile eski sevgilisinin hesabında paylaşılması ayrımına gidilecektir. Eğer videoyu yükleyen kişi eski sevgiliniz ise ilk olarak Youtube’dan video kaldırma için ona ulaşmalı ve talepte bulunmalısınız. Böylelikle daha büyük bir uğraş gerekmeden Youtube video sildirme gerçekleşebilecektir. Fakat kişi silmeye yanaşmayabilir. Diğer bir ihtimalde Youtube hesabının şifresi unutulmuş olabilir. Bu durumlarda sizin onayınız bulunmaksızın size ait görüntülerin yayınlandığı bir video söz konusu olacaktır. Youtube’dan izinsiz olarak yayınlanan videoların silinmesi bilişim avukatı ile mümkündür.

Eski sevgilimde fotoğraflarım var ve bu fotoğrafların bulunduğu videolara dair Youtube video sildirme işlemini için hukuki yollara başvurulmalıdır. İnternet üzerinden yapılan yayınların korunması 5651 s. Kanun çerçevesinde gerçekleşmektedir. Bu Kanun ile kişi özel hayatın gizliliğini ihlal eden, kişilik haklarını zedeleyici içerik barındırdığını iddia ettiği internetten video kaldırma işlemi için hakimliğe veya mahkemeye başvurabilecektir.

Youtube’da Şifresi Unutulan Kanaldaki Videoları Silme

Youtube’dan video silme istiyorsunuz fakat kanalınızın şifresini mi unuttunuz? Unutulan şifre ile Youtube video nasıl silinir merak mı ediyorsunuz? Bu durumda yapmanız gereken ilk şey şifre yenileme olmalıdır. Şifre yenileme adımlarını izledikten ve işlem tamamlandıktan sonra yukarıda aktardığımız şekilde kanalınızdaki videoları silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ancak şifrenizle birlikte e-posta adresinizi de unuttuysanız veya hesaba giriş yapamıyorsanız yapmanız gereken şey Youtube video sildirme işlemine başvurmak olmalıdır. Bilişim avukatı ile yaptırabileceğiniz işlemde kanaldaki videoların silinmesini talep edebilirsiniz.

Youtube’dan Video Kaldırma İşleminin Hukuki Mahiyeti

Youtube üzerinden video kaldırma çalışmalarında en hızlı ve pratik çözümü elde edebilmek için izlenmesi gereken yolu doğru belirlemek önemlidir. Hukukun bilişim alanına giren YouTube üzerinden başkasının yüklediği video nasıl silinir şeklinde gelen talepler oldukça fazladır. Kaldırılması istenen videoyu hukuken analiz ettikten sonra yol haritası belirlenmekte olup hukuken neden sakıncalı olduğu gerekli mercilere iletilmektedir. 5651 sayılı yasa zemininde rahatsız edici olan videonun kaldırılması işlemi tamamıyla hukuki bir işlemdir.

Youtube Video Sildirme, Kaldırma İşlemi ve Online İtibar Yönetimi

Youtube video sildirme ve Youtube’dan video kaldırma işlemleri yukarıda açıklandığı üzere videonun bulunduğu hesaba ve videonun çeşidine göre değişkenlik gösterecektir. Bu anlamda yapılması gerekenleri belirtmiş olup gerekli adımların izlenmesine rağmen kaldırılmayan videolar için hukuki yollara başvurulabileceğinden bahsettik. Bununla birlikte kişilik haklarının yahut özel hayatın gizliliğinin ihlal edildiğini iddia eden taraf somut olaya göre maddi ve manevi tazminat istemlerinde de bulunabilmektedir.

Online itibar yönetimi özellikle ünlü kişiler ve markalar, marka sahipleri için önem arz etmektedir. Zira internet ortamında paylaşılan içeriklerin, yapılan yorum ve eleştirilerin itibarı zedeleyici nitelikte olması muhtemeldir. Bu durumda kullanıcılar online itibar yönetimi amacıyla bir bilişim avukatına danışmalı ve atılacak adımlara dair yol haritası belirlemelidir. Online itibar yönetimi ile Google’dan içerik kaldırma, arama sonuçlarında geriye düşürülmesi gibi işlemleri de kapsamaktadır.

Topo Hukuk Bürosu ile Youtube’dan video silme, kalıcı olarak kaldırma ve online itibar yönetimi işlemleri için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Makale Yararlı mıydı?

Oylamak için yıldıza tıklayın

Ortalama oy 0 / 5. Oy sayısı: 0

Henüz oylama yapılmadı

YORUMLAR

102 Yorum. Yeni Yorum

 • youtube’dan benim iznim olmadan benim videolarımı çalıp kendi hesaplarıyla yayınlamışlar bunlar hakkında tazminat hakkım varmıdır? yoksa youtube ile görüşüp kaldırtsam yeterlimi?

  Cevapla
  • Avatar
   Av. Serdarhan Topo
   10 Ocak 2017 16:19

   Merhaba,

   Youtube’da telif haklarınızı ihlal eden videoları kaldırma hakkınız, ayrıca bunları yayımlayanlara karşı maddi-manevi tazminat davası açma hakkınız mevcuttur. Dilerseniz bilişim avukatlarımıza ulaşabilirsiniz.

   Saygılarımızla

   Cevapla
   • Benim skypte görüntülü gorusmem sirasinda kayda almışlar uygunsuz videomu paylasmakla bana santaj uygulayip para almak istiyorlar bu konu hakkında ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz

    Cevapla
    • Merhaba Mehmet Bey,

     Söz konusu şahıslar dünya üzerinde Fas (Morocco) , Filipinler, Bulgaristan, Romanya, Fildişi Sahilleri gibi ülkelerden çete olarak şantaj suçu işlemektedirler.

     Konuyla ilgili normal prosedürden ziyade farklı süreçler ve hukuki danışmanlık süreci hukuk büromuz tarafından yürütülmektedir.

     Dilerseniz konuyla ilgili iletişim numaramızdan bize ulaşabilir, bu konuda diğer müvekkillerimiz gibi yardım alabilirsiniz.

     Saygılarımızla

     Cevapla
     • Ismim durdu mehmet skyp de videomu ele geçirip bana jantas yaparak para isteyerek tehdit ediyorlar benim videomun yayınlamalrını istemiyorum bu konuda bana yardımcı olurmusunuz

    • Ne yaptın başkan aynı dertten müzdaribim

     Cevapla
 • youtube ile kendime has komik videoları yayınlıyorum ama benim kanalımla birebir bir kanal açmış arkadaşın teki bunu dava etmek isterim kaldırtmak istiyorum sayfasını kaldırırlarmı?

  Cevapla
  • Avatar
   Av. Serdarhan Topo
   17 Ocak 2017 12:23

   Merhabalar,

   Video telif haklarınızın ihlali durumu söz konusu ise bu durumu youtube’dan video kaldırmak konusunda uzmanlaşmış bilişim avukatlarımıza danışabilir, videoları/sayfaları yasal yollarla kaldırabilirsiniz.

   Saygılarımla

   Cevapla
 • 2015 tarihinde dükkanıma giren hırsızın güvenlik kamerası görüntüleri youtube da bir kanal tarafından yayınlanmış, güvenlik kamerasında bende gözüküyordum. benden izin almadan yayınlamaları suç sayılırsa dava açsam bu işten karım ne olur?

  Cevapla
 • dün internet geçmişine bakayım dedim, bizim ufaklık internette youtube’da bi video var silah nasıl yapılır diye onu izlemiş. bu videoları kaldırmanın yolu varmı youtube dan?

  Cevapla
  • Avatar
   Av. Serdarhan Topo
   30 Ocak 2017 17:40

   Merhabalar, youtube da böyle videolar çoğunlukta maalesef ve hepsini kaldırmak mümkün değil. Özellikle kaldırılmasını istediğiniz bir video varsa uzman bir bilişim avukatından hukuki destek alıp kaldırtmanız mümkün olabilir. Saygılarımla

   Cevapla
 • selam, geçen akşam babamın arabasını gizliden alıp periskopla canlı yayın yaparken kaza yaptım ve biriside youtube koymuş kaza videomu. evdekiler görürse canımı okur. youtube dan acil nasıl kaldırtırım?

  Cevapla
 • youtube da eşime ait videolar var lise zamanından kalan ama kanal sahiplerinede ulaşamıyoruz bunları sildirebilirmiyim?

  Cevapla
  • Avatar
   Av. Serdarhan Topo
   9 Şubat 2017 11:54

   Merhabalar, sayfamızın iletişim bölümünde yer alan numaradan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

   Cevapla
   • iyi aksamlar hocam baskasinin ismi kullanilarak youtubede ki video yayinini nasil kapatabilirim

    Cevapla
    • Merhaba Cemal Bey,

     Mağdur olan siz iseniz gerekli işlemi başlatabilirsiniz. Youtube ve diğer video sitelerinden içerik kaldırma ile ilgili çalışan hukuk büromuza ulaşabilirsiniz.

     Saygılarımızla

     Cevapla
 • ben youtube da başka birinin yüklediği videodan rahatsız oluyorum ve sildirmek istiyorum bu mümkünmü?

  Cevapla
  • Avatar
   Av. Serdarhan Topo
   9 Şubat 2017 14:56

   Merhabalar, eğer videoda kişilik haklarınıza bir saldırı veya hukuka aykırı bir durum bulunması halinde gerekli talepler yapılarak video kaldırılabilir. Saygılarımızla

   Cevapla
 • youtube güvenlik merkezine bir videonun kaldırılmasını rica ettim. çünkü şahıs video içerisinde benim profesyonel olarak çektiğim fotoğrafı kullanmış. Nasıl bir yazı hazırlanmalı kaldırtabilmek için?

  Cevapla
  • Avatar
   Av. Serdarhan Topo
   21 Şubat 2017 14:37

   Merhabalar, fotoğrafın telif hakkının size ait olduğunu söyleyen bir yazı yazabilirsiniz. Saygılarımızla

   Cevapla
 • Avatar
  Thehuseinlee
  3 Mart 2017 19:12

  selam. youtubede bana ait bi video var ve benden habersizce çekilip oraya koyulmuş. onu sildirmenin ve ya tazminant davasi açma mümkün mü? baküde yaşıyorum.

  Cevapla
  • Avatar
   Av. Serdarhan Topo
   3 Mart 2017 19:30

   Merhaba,

   Şahıs haklarınızı zedeleyen bir video ise kaldırılabilir. Dilerseniz iletişime geçebilirsiniz.

   Saygılarımızla

   Cevapla
   • Avatar
    thehuseinlee
    3 Mart 2017 19:38

    sizinle nasil iletişime geçebilirim? video içeriği haklarımı ihlal ediyor . email adresinizi verebilirmisiniz ?

    Cevapla
 • youtube’da cinsel içerikli reklamların kaldırılmasını istiyorum. çocuklarımız kardeşlerimiz büyük küçük herkes kullanıyor ve görüyor. ya Allah aşkına bu reklamları nasıl bir mantıkla koyuyorsunuz. nereye şikayet etmem ne yapmam gerekiyorsa bana bildirir misiniz.?

  Cevapla
 • Merhaba, zamanında bir röportaja kendi isteğimle katıldım ama kullandığım cümlelerden dolayı şu an çevrem beni çok rencide ediyor. Kendi isteğimle o röportaj videosunda yer almam videonun kaldırılmasına engel midir?

  Cevapla
 • Youtube’de yalan çekiliş yapan bir arkadaşım var ve bu 4.kez oluyor artık izleyenler rahatsız olmaya başladı. Arkadaşın kanalı Melih Winners şimdi ben üstteki formu doldurursam kanalını mı kapattırmış olurum yoksa o çekiliş videosunu mu kaldırtmış olurum?

  Cevapla
 • Merhaba youtube da birkaç yıl önce iki arkadaşım benim şarkı söylediğim videoyu paylaştı şimdi ise bu videolar beni rahatsız ediyor ve ailemle sıkıntı yaşıyorum kaldırmak istiyorum o kişilerle iletişime geçtim fakat kaldirmayacaklaklarini söylediler ne yapabilirim bi konuda ?

  Cevapla
  • Avatar
   Av. Serdarhan Topo
   3 Ağustos 2017 14:49

   Merhaba,

   Şahsınıza ait görüntüler var olup kaldırılması hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

   Cevapla
 • Hocam birisi benim mustescen videomu çekti bunun yutubede yayinlanmasini nasıl engellerim

  Cevapla
 • merhaba ben bi yarısmaya katıldım yorumlar beni çok rasız ettı nasıl kaldırtabilirim

  Cevapla
 • Ben youtubeye. Video attım ama 70 aboneye ulaştım felan sonra tablet kirildi videom u kaldırmak istiyorum ama nasil

  Cevapla
 • merhaba ben youtube üzerinden bilgisayar üzerinde kullanılan programlar hakkında eğitim videosu çekmek istiyorum ama bu programların bende lisansı yok veya öğrenci lisansı var bundan dolayı ceza yermiyim programın yapımcıları tarafından veya youtube tarafından

  Cevapla
 • Yolda arkadaslarımla yürürken bir çocuk elinde kamerayla sosyal deney yaptıgını okul ödevi için bir video çekmesi gerektiğini söyledi başta kabul etmememe ragmen cok ısrar edince okul ödevi zaten yardım olsun diye sordugu soruyu cevapladım .Aylar sonra videonun youtube da paylaşıldıgını gördüm meğer cocugun kendine ait bir röpörtaj sayfası varmıs farklı konularda video çekip atıyormus.Başta bana kesinlikle youtube veya internet üzerinde paylasılacagını belirtmedi ve internette videoda bana karsı yapılan yorumlardan acaip rahatsız ve üzgünüm.Videoyu kaldırtabilir miyim yoksa hukiki yollara mı basvurmam gerekir?

  Cevapla
 • Ben youtubeda başka birinin yükledigi videodan rahatsiz oluyorum bana iftira atiyorlar Bana ayit resmimi kullanmişlar sildirmek istiyorum mümkünmü

  Cevapla
 • youtube Kanalıma 2 Sene Önce Yüklemiş Olduğum Facebooktan Tanıdığım Bir Kişinin İzni İle Almış Olduğum Video Yükledim Simdi Seni Sikayet edecem diyor 🙂 savcılığa verecem diyor aceba ben o kişiyi bu işlerden vaktimi alığı için ben onu verebilirmiyim

  Cevapla
 • Avatar
  Muhammed i
  18 Ocak 2018 23:33

  Benim videomu seneler önce youtubeden arkadaşim paylaşmıştı suan hesabına giriş yapamadigimizdan sarki videosu silinemiyor youtubeye sikayet etmeme ragmen kaldirilmadı ne yapmam lazım ?

  Cevapla
 • 10 yıl önce yotubede paylaştığım bir videoyu kaldırmak istiyorum ama çok eski olduğu için hesabımı falan hatırlamıyorum bu konuda yardımcı olur musunuz?

  Cevapla
 • İyi günler youtube da turkishfairly tales diye bir masal kanalı var eşek derisi masalında baba kızıyla evlenmek istiyor çocuklarımıza ensesti öğretmeye çalışıypr defalarca spam attık masal kaldırılmadı ve sürekli karşımıza çıkıypr bu kanalı çocuklara izletiyorduk yüzbinlerce abonesi olan bir kanal yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

  Cevapla
 • selam müzisyenim çok eski videolarım paylaşılmış yani aşağı yukarı 7-8 yıllk videolarım kaldırma talebinden bulundum sadece 2 tane kalktı baska ne yapabilirim

  Cevapla
 • Geçen yıl periscopeda arkadaşlarım ve benim yaptığım bir yayının videosu kaydedilip YouTube a yüklenmiş. Yükleyen tanımadığımız biri olduğu için ve her ne kadar gizli çekim olmasa da bize ait bir videonun başkaları tarafından paylaşılmasından hoşnut değiliz. Adli makamlara başvurursak bu videonun kaldırılması mümkün müdür?

  Cevapla
  • Merhaba Deniz Hanım,

   Periscope üzerinden yapılan ve yayında olmasından rahatsız olduğunuz videoların tamamını kalıcı olarak ve kısa bir sürede kaldırabiliyoruz. Dilerseniz bize ulaşıp uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

   Saygılarımızla

   Cevapla
  • merhaba sıfır araç aldım arızlı çıktı arızanın videosunu yayınlasam ilgili firmanın benim üzerimde hukuki bir yaptırımı olurmu

   Cevapla
   • Merhaba Sinan Bey,

    Youtube üzerinde yayınlanan videoların olumsuz veya şahıs haklarını zedelemesi durumunda yasal yaptırımlar doğabilmektedir. Konuyla ilgili videoyu yayınlamadan önce bir bilişim avukatına danışmanızı tavsiye ederiz.

    Saygılarımızla

    Cevapla
 • Ben video paylaşmıştım bir kaç yıl önce fakat arkadaşlarım tarafından dalga konusu oldu ve videoyi silmek istiyorum fakat ne e postayı nede şifremi biliyotum lutfen yardim edin

  Cevapla
 • Merhaba internette bir göruntulu konusma sitesinde birisiyle konusurken videoyu youtube a yukleyecegini soyledi. Videoda rahatsız eden davranışlarım var. Şikayet etsem kaldırılır mı

  Cevapla
 • İyi günler youtube de bi sanatçının klipleri türküleri izinsiz paylaşılmış bu videolara herhangi bir telif hakkı uygulayıp kaldırtabilir miyiz…maddi manevi tazminat ta alabilirmiyiz…videolar baya izlenilmiş eğer youtube para veriyorsa bu kişilere biz alabilir miyiz o paraları…

  Cevapla
 • Merhaba YouTube da çizgi film kulübü diye bir kanal var ama siyaset ile ilgili videolar paylaşıyor buna el atmanızı istiyorum şimdiden teşekkürler

  Cevapla
 • Youtubeye yaklaşık 6 7 yıl önce bi kaç video yüklemiştim. Kaldırma şansım var mı kanalın e posta ve şifresini hatırlamıyorum.

  Cevapla
 • merhaba youtube size bir şikayette bulunucam seyit arda akkkuş kanalı sadece youtuba 1 video atarak 1.136 abonesi var bu nasıl oluyor 🙁

  Cevapla
 • benim youtubeden bir maç özeti atmam sebebiyle videom kaldırıldı.herhangi birşey olurmu.izlenme olarak 20.000 izlenmişti

  Cevapla
 • Mrblar arkadaşlar öncelikle topo hukuk bürosuna teşekkür ederim periscopta canlı yayın actigim birgün videomu gerçeği olmayan bir şekilde yotubeye atmışlar ve ne yaptıysam sildiremedim ve telefon üzerinden topo hukuk bürosuna ulaştım 1 yıldır yotubede olan yayın 3 gün içinde silindi tesekuru borç bilirim beni o utanç verici durumdan kurtardıkları için allah razı olsun

  Cevapla
 • Merhaba Begüm Hanım,

  Videonuz eğer müstehcen kapsamındaysa hızlı bir şekilde yasal işlem gerçekleştirilip kaldırılabilir.

  Konuyla ilgili bize iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Cevapla
 • Hocam bnm ailemin haberi yok bn nsl yasal işlem baslatiyim

  Cevapla
 • Siz videoyu kldrsaniz numarada klkarmi

  Cevapla
 • Hocam arti iğrenç bi sayfa bn şikayet ettim ama boş heralde

  Cevapla
 • Youtube da okuldaki kişilerin resmini alıp lakaplarını yazıp youtube paylaşıyorlar youtube kanalının ismi 8e casus bu kanala para cezası ve kanalı kapatilmasıni istiyorum

  Cevapla
 • abi benim eski kanalım vardı ona sarkı videoları atıyodum şimdi videoları silmek istiyorum ama e posta ve şifresini unuttum e postada telefon numarası yoktu kendi eski videolarımı silmek istiyorum

  Cevapla
 • benim 4 sene önce ve 5 sene önce paylaştıgım şarkı videolarım var fakat hiç bir şekilde paylaşılan kanallara ulaşamıyorum bu videolarda sesim dışında resimlerimde mevcut acaba bunları kaldırabilirmiyiz ? kaç sefer şikayet ettim bir işe yaramadı !

  Cevapla
 • Geçmişe ait şüphelendiğim bi şahsın gizli mahremiyet görüntülerini YouTube A yada herhangi bi internet sitesine koyduğundan Endişe duyuyorum ;zamanında şantaj olmuştu ;görmedim çekim ama olabilir YouTube yada herhangi bi site Türkiye’de bu tarz gizli çekimleri yayınlıyor mu

  Cevapla
 • Öncelikle merhaba okulda hocayla ögrenciler halay çekerken video cektim youtube attım hoca sınıfımıza gelip kim attıysa videoyu kaldırsın dedi ama ben youtube hesabımı unuttum erişemiyorum hoca beni dava edebilirmi ceza alırmıyım

  Cevapla
 • Çocukken çektiğim kötü bir videoyu yayınladım fakat silemiyorum. Yardımcı olurlar mı?

  Cevapla
 • Serdarhan Topo ve Topo Hukuk Bürosu ile iyi ki çalışmışım. Kendilerinden bilişim hukuku alanında hizmet aldım. Çok memnum kaldım, müvekkilleri ile çok iyi bir iş ilişkileri var.

  Cevapla
 • Benim videom diğer başka hesapta yayınlanmış bunu kaldırabilir misiniz Defne A***** hesabın adı nolur yardımcı olun yalvarırım 😶😓

  Cevapla
  • Avatar
   Topo Hukuk Bürosu
   25 Temmuz 2019 13:26

   Merhaba Defne Hanım,

   Hesabın ve videonun linkini bize iletirseniz hızlıca aksiyon alıp videonun kaldırılması için harekete geçebiliriz.

   Saygılarımızla

   Cevapla
 • benim 5 yaşındaki torunum sürekli youtube’tan şahıslar tarafından kendi çektikleri amatör film yada çocuk oyunları izlemektedir.Ancak izlediği ,şahıslar tarafından yüklenen bu oyun ve benzeri şeyler ARGO ve UYGUNSUZ kelimeler ve cümleler içermektedir..Bununla beraber ne yazık ki bozuk türkçeler de çocukları olumsuz etkilemektedir.Her yörenin kendine özel şiveleri var, buna saygı duyuyorum ama bu tür çocuklara hitab eden yayınlarda güzel Türkçemizi güzel konuşan insanlar seslendirmeli ki, çocuklar da yanlış yönlenmemeli..Bu konuya duyarlı yetkili kişilerimiz bu tür videoları izleyip denetleyip gerekirse yayından kaldırmalarını önemle rica ediyorum..

  Cevapla
 • Meraba benim youtubedn fotograflarimla slayt yapilmis ve paylasilmis ben bu videoyu nasil kaldirtabilirim yardimci olrsaniz sevinirim.

  Cevapla
  • Merhaba Esra Hanım,

   Youtube üzerinden izinsiz olarak kullanılan fotoğraflarınızla video yapılmışsa söz konusu hukuka aykırı videonun kaldırılması mümkün olabilmektedir. Dilerseniz YouTube videonuzun bize linkini iletirseniz YouTube video kaldırma ve silme işlemi ile ilgili detaylı bilgilendirme yapabiliriz.

   Saygılarımızla

   Cevapla
 • Merhaba ben 18 yaşıma girdim. Bundan 4 yıl önce Youtube adlı sosyal paylaşım sitesine videolar yüklüyordum. Ama şimdi bu videolar benim sosyal yaşamımı inanılmaz rahatsız etmeye başladı alay konusu oluyorum bu videoların hepsindr ben görünüyorum aşağılayıcı küçük düşürücü görüntüler var. Bunları sildirtmenin hukuki bir yolu var mıdır?

  Cevapla
  • Avatar
   Topo Hukuk Bürosu
   25 Temmuz 2019 11:43

   Merhaba Mehmet Bey,

   Sizi rahatsız eden alay konusu olan videoları Youtube üzerinden sildirebilirsiniz. Youtube video silmenin yolları arasında yasal yollara başvurmalısınız.

   Saygılarımızla

   Cevapla
 • Merhabalar, Şirketimizin eski çalışanlarına ait sendika ile alakalı eski bir video youtube da yayınlanmakta.
  Video içeriğinde adı geçen kişilerle, herhangi bir şekilde sonraki süreçte bir beyanda bulunmayacaklarına dair karşılıklı imzalı anlaşma yapılmış durumda. Ancak video kendileri tarafından eklendiğine dair bilgi olmaması nedeniyle, belge ile birlikte youtuba a başvurulmasına rağmen uygunsuz olduğu ispatlanamadığından Youtube kaldırmamakta. Paylaşımı yapan hesap dış mesaja kapalı kendisine ulaşamıyoruz.
  itibar ve dolayısıyla müşteri kaybı yaşamaktayız.
  Bu gibi durumda çözüm mevcut mudur? Sonuç alma imkanımız var mıdır?

  Cevapla
  • Merhaba Bahar Hanım,

   Youtube üzerinden olumsuz ve şahıs haklarınızı zedeleyen videolar kalıcı olarak kaldırılabilmektedir. Eski çalışanınız ile ilgili bu video veya videoların yasal olarak incelenmesinin ardından YouTube üzerinden silinmesi durumuyla ilgili tarafınıza bilgi verilebilir. Dilerseniz bize e posta adresimizden ulaşabilirsiniz.

   Saygılarımızla

   Cevapla
 • Merhaba ben kanalima video atmiştim ama benim kanalim elinde değil şifresini unuttum ve elimde değil şimdi benle dalga geçiyorlar videolarımla bende kaldirmak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

  Cevapla
  • Merhaba Gülcan Hanım,

   Youtube’dan şifresini unuttuğunuz kanaldaki videoların silinmesi bazı hukuki şartlarda mümkündür. Silinmesini istediğiniz videoların linklerini iletirseniz tarafınıza dönüş yapabiliriz.

   Saygılarımızla

   Cevapla
  • Merhaba benimde kardeşim küçükken video koymuş şimdi bilgilerini unuttutu giriş yapamıyor mail adresi vardı onu şifre değiştirelim dedi daha kötü oldu onada ulaşamıyoruz yardımcı olur musunuz herkes dalga geçiyor okulumu değiştirmek istiyor

   Cevapla
   • Avatar
    Topo Hukuk Bürosu
    25 Temmuz 2019 11:33

    Merhaba Bahar Hanım,

    Youtube üzerinde şifresini unuttuğunuz hesaplardaki videoları kaldırabiliriz. Hızlıca işlem yapmak için bizi arayabilirsiniz. 0212 679 32 53

    Saygılarımızla

    Cevapla
 • Benim videom YouTube üzerinde mevcut eski hesabımdan erişim yapmıştım fakat şimdi o hesabın e posta ve şifresini hatırlamıyorum ama videoyu sildirmek istiyorum bana yardımcı olabilir misiniz?

  Cevapla
  • Sayın AAAA,

   Youtube üzerinde bulunan kaldırmak istediğiniz videoların linklerini bize gönderirseniz YouTube video kaldırma işlemi ile ilgili detaylı bilgi verebiliriz.

   Saygılarımızla

   Cevapla
 • Yargılanması süren ve Atatürk’e hakaret eden kişilerin youtubeden videoları nasıl silinebilir?(Kanımca bu videolar toplumda infiale yol açmak için yaygınlaşmaktadır ve videolarda oynamalar yapılmaktadır)

  Cevapla
 • Benim Videom kötü içerikli olmamasına rağmen afedersiniz escort diye YouTube a atmışlar ve ben bundan aşırı şekilde rahatsızım sildirmek istiyorum

  Cevapla
  • Sayın Ccc,

   Youtube üzerinden şahıs haklarınızı zedeleyen videoları kalıcı olarak kaldırabilmekteyiz. Bahsettiğiniz ifadeler iftira kapsamında olduğu için hızlıca yasal başvuru ile başkasının yüklediği youTube videonuzu kaldırtmalısınız.

   Saygılarımızla

   Cevapla
 • Benim eski hesapta videolar var ve kaldrmak istiyorum ama e postası ve şifresini unuttum ne yapmam gerekir lütfen bana acil yardım edin bu videoları kaldrmam gerek erkek arkadaşımın görmemesi lazım

  Cevapla
  • Sayın Isimsız,

   Youtube üzerinde bulunan şifresini unuttuğunuz hesaptaki videoların kaldırılması işlemini sağlamaktayız. Linkleri bize iletirseniz yorumda bulunabilir, işlemleri gerçekleştirebiliriz.

   Saygılarımızla

   Cevapla
 • Sildiğim gmail hesabıma ait bir kanal vardı ve saçma sapan videolarım yüklüydü. O gmail hesabımı kapattım ama Videolar duruyor bende bu videolardan rahatsız olduğum için kaldırmak istiyorum,kanala girip silemiyorum da,nasıl halledeceğim? Bu artık hiç hoşuma gitmiyor

  Cevapla
  • Merhaba Fatmanur Hanım,

   Şifresini unuttuğunuz veya sildiğiniz youtube hesabında bulunan videoları kalıcı olarak silebilmekteyiz. Yasal işlemlerle youtube video kaldırma konusunda destek sağlayan bilişim avukatı ekibimize 0212 679 32 53 ten ulaşabilirsiniz.

   Saygılarımızla

   Cevapla
 • Merhabalar ben bundan 5 sene önce youtube a bir video atmıştım bu video bana ait. Şu an o videoyu silmek istiyorum ama sifremi de kullanıcı girişimi de unuttum ne yapmam gerekiyor ? Gerçekten yardımcı olursanız sevinirim silmek istiyorum 🙁

  Cevapla
  • Merhaba Simay Hanım,

   Youtube’a daha önce attığınız ve şifresini unuttuğunuz için silmek isteyip silemediğiniz videoları kalıcı olarak silebilmekteyiz. Youtube video kaldırma süreci için bize 0212 679 32 53 ten ulaşabilirsiniz.

   Saygılarımızla

   Cevapla
 • Merhaba
  Geçmiş yıllarda partneri olarak tv programı yaptığım arkadaşımız skeç uyarlama YouTube kanalında iznim dışında yüklenmiştir kadın kılığında olan görselimin kaldırılması için çok şikayette bulundum fakat sonuç alamadım yardımcı olursanız olursanız sevinirim

  Cevapla
  • Merhaba Ali Bey,

   İzniniz dışında yüklenen videoda sizin şahıs haklarınızı zedeleyen herhangi bir durum var ise YouTube üzerinde bulunan başkasının yüklediği videoyu silip kalıcı olarak kaldırabiliriz. Ayrıca yükleyen kişiye karşı tazminat davası açabilirsiniz.

   Saygılarımızla

   Cevapla
 • Merhaba bir sorum olacak. Tv de katildigim bir evlilik programinda benim olduğum bölümü youtubede yayinlamislar bunu yayinlama hakları varmidir varsa bile bunu kanaldan sildirtme ve kaldirtma hakkim bulunuyor mu acaba bilgi vermeniz mumkun mu acaba tesekurler simdiden.

  Cevapla
  • Topo Hukuk Bürosu
   Topo Hukuk Bürosu
   17 Temmuz 2019 12:04

   Merhaba Burhan Bey,

   Youtube haberleşme hürriyeti kapsamında içerik yayınlayan bir video sitesi, aynı zamanda 5651 sayılı yasaya göre yer sağlayıcısıdır. Şahıs haklarınızı zedeleyen videoda detaylı inceleme yaptıktan sonra Youtube’dan video silmenin mümkün olup olmadığını size bildirebiliriz. Dilerseniz video linkini mail adresimize gönderebilirsiniz.

   Saygılarımızla

   Cevapla
 • Merhaba Youtube da İçerik bakımdan uygunsuz videolar var bunları nasıl bir yol ile kaldırabilirim.

  Cevapla
 • Çok eskiden videolarım var e postasini hatırlamıyorum nasıl videoları silerim çok acil

  Cevapla
  • Topo Hukuk Bürosu
   Topo Hukuk Bürosu
   30 Nisan 2020 13:57

   Merhaba Serkan Bey,

   Youtube’daki şifresini unuttuğunuz hesaplardan eski videolarınızı silebiliriz. 0212 679 32 53 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

   Saygılarımızla

   Cevapla
 • merhaba benim iznim olmadan youtubeda bir kanalda eşyalarım ve ev gösterilmiş sonradan farkettim çok sinir oldum biran önce kaldırılmasını isterim

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

* Telefon numaranız yayınlanmayacaktır.

Menü