5
(1)

Google Görsellerden Fotoğraf Kaldırmak ve Resim Silmek Mümkün Müdür ? 

İnternetten ve Google görsellerden fotoğraf kaldırma, Google’da çıkan resmimi nasıl kaldırabilirim ? birçok insanın merak ettiği bir sorudur. Topo Hukuk Bürosu olarak bu yazımızda Google resim kaldırma, Google görsellerden fotoğraf silme, internetten resim kaldırma konularına değiniyoruz. Siz de Google’dan resmimi nasıl kaldırırım? Resmimi silmek mümkün mü? sorularını merak ediyorsanız yazımızı okumanızda fayda var. 

En çok kullanılan arama motorlarından biri olan Google birçok bilgi ve veriyi bünyesinde barındırmaktadır. Buna elbette istenmeyen içerik ve fotoğraflar da dahildir. Kullanıcılar yayınlanmasını ve yayılmasını istemedikleri fotoğrafları silip silemeyecekleri ve mümkünse fotoğrafları nasıl sileceklerini merak etmektedir. Öncelikle Google görsellerden fotoğraf kaldırma ve resim silmek mümkündür. Bu işlemler bilişim hukukunu ilgilendirmektedir. Kişiler Google resim silme işleminde yasal süreci başlatmak için bilişim avukatına başvurmalıdır. Google’dan fotoğraf silme pek çok sebeple talep edilebilmektedir. Bu sebeplerden bir kaçı eski sevgilinin şantaj yapması veya kişinin ifşa ve p***o sitelerinde fotoğraflarının yayınlanması olabilir. Yalan haber içeren bir sitede kişi kendine ait fotoğrafın haber içeriğinde paylaşılmış olduğunu görüp internetten haber kaldırma işlemlerine başvurabilir. Tüm bu işlemlerle birlikte aşağıda sizlere google görsel kaldırma prosedürünü de anlatmış olacağız.

Hangi Platformlardan İnternetten Fotoğraf Kaldırma ve Resim Silme İşlemleri Yapılabilir ? 

internetten resim kaldırma, resim kaldırma, internetten resim silme, internetten fotoğraf kaldırma

İnternetten Resim, Fotoğraf Kaldırma ve Silme

İnternetten fotoğraf kaldırma Twitter, Facebook, Instagram gibi sosyal medya sitelerinden gerçekleştirilebileceği gibi p***o ve ifşa sitelerinden de yapılabilir. Bunun yanında haber siteleri izinsiz olarak fotoğraflarınızı paylaşmış, haber içeriğinde kullanmış olabilir. Haber sitelerinin izinsiz olarak yayınladıkları bu fotoğrafların kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Şayet web sitelerinde istediğiniz fotoğraflar kaldırılmış fakat Google görsellerden silinmemiş ise Google görsel kaldırma işlemi de yapılabilecektir. 

Twitter, Facebook, Instagram Vb. Sosyal Medya Siteleri Üzerinden Fotoğraf Kaldırma

Twitter, Facebook, Instagram gibi sosyal medya siteleri üzerinden kaldırmak istediğiniz fotoğraf size aitse gönderiyi silme işlemini yapmanız yeterli olacaktır. Gönderiyi silme işlemi ile bu fotoğrafa yapılan yorumlar, paylaşımlar beğeniler tamamen silinecektir. Talebiniz yalnızca Google’dan resim kaldırma ise, sosyal medya hesaplarından yayınladığınız resimlerin Google’da çıkmasını istemiyor iseniz hesaplarını gizli tutmanız yeterli olacaktır. Bunun için Facebook’ta ayarlarınızı yalnızca arkadaşlar görebilir olarak yapmanız yeterli olacaktır. Instagramda gizli hesap seçeneğine tıklamalısınız. Twitter’da ise bu seçenek “Tweetlerini korumaya al” olarak karşımıza çıkmaktadır. 

Sosyal medya sitelerinde resim ve fotoğraflarınızın Google’da gösterilmemesi için ayar yapmış olsanız bile bazı durumlarda algoritmalardan kaynaklı sebeplerle yine de rahatsız olunan içerikler Google’da gözükebilmektedir. Bu durumda Google görsel kaldırma işlemi yapılması gereklidir.

Sosyal medya sitelerinde bir başka kullanıcının yayınlamış olduğu fotoğrafı kaldırma işlemi için geçerli bir sebebinizin olması gerekmektedir. Twitter, Facebook ve Instagram bu geçerli sebepleri topluluk kurallarını oluştururken saymış ve bu kuralları ihlal eden içerikleri kaldıracaklarını belirtmişlerdir. Fotoğrafın kaldırılmasını talep eden kimse aykırı gördüğü içeriği ilgili sosyal medya sitesine şikayet etmeli ve sebebini açıklamalıdır. Böylece örneğin tespit ettiğiniz müstehcen görüntüler yayından kaldırılacaktır. Elbette kişilik haklarınızı ihlal ettiğini öne sürdüğünüz paylaşımlar da bulunabilir. Kişilik hakkınızı ihlal ettiğini düşündüğünüz resim, fotoğraf ve görselleri facebook, twitter, instagram gibi sosyal medya platformlarından kaldırmak ve yasal süreci başlatmak için Topo Hukuk Bürosu uzman bilişim avukatlarına ulaşabilirsiniz. 

Google Görsel Kaldırma İsteği

Google görsel kaldırma isteği genellikle şifresi unutulmuş twitter, ask fm, facebook, YouTube hesaplarından kaynaklanan görseller hakkında bulunulan bir taleptir. Google’dan görsel kaldırma ve silme için ancak kaldırılmak istenen içeriğin türüne göre değerlendirme yapılabilmektedir. İnsanların isim ve soyisimleri Google’a yazıldığında çıkan içerikler sanal itibar anlamında önem arz etmektedir. Bu yüzden Google görsel kaldırma işleminin kalıcı olarak gerçekleştirilebilmesi için bir bilişim avukatı ile çalışmak gerekmektedir. Yıllardır online itibar yönetimi ve google görsel silme konusunda çalışan bir hukuk bürosu olarak görsel linklerini bizimle paylaştığınızda yol haritanızı çizebilmekteyiz.

P***o ve İfşa Sitelerinden Fotoğraf Kaldırma

Kişiler Google fotoğraf silme işlemine Fotoğraflarım p***o sitesine düşmüş şeklinde bir düşünceyle ifşa ve p***o sitelerinden fotoğraf kaldırma amacıyla başvurabilmektedir. Fotoğrafları veya videoları p***o ve ifşa sitelerine düşen kimseler çoğunlukla deepfake yazılımının kurbanı olmaktadır. Deepfake ile kişinin yüz profili dikkatlice kırpılırak p***o ve ifşa sitelerinde bulunan fotoğraflara yapıştırılır. Bu suretle p***o videolarında rol alan oyuncu yerine kendi yüzünüzü görebilmektesiniz. Elbette bu pek çok insanın hayatını derinden etkileyebilmekte ve mağdur edebilmektedir. Bu tür mağduriyetlerin giderilmesi için bilişim hukuku ve bilişim teknikleri kapsamında yapılacak işlemleri başlatmanız gerekmektedir.

İfşa ve p***o sitelerinde dağıtılan içerikler bazen de cep telefonunuzda bulunan videoların bir tamir işlemi esnasında kötüniyetli kişiler tarafından kopyalanması neticesinde yayılmaktadır. Bazen ise şantaj yapan sevgili tarafından ifşa sitelerinde paylaşılmaktadır. Yüzünüzü video ve resimlere yapıştırarak sizleri ifşa ve p***o sitelerinde yayınlayan veya izinsiz olarak ifşa ve p***o videonuzu paylaşan kişiler hakkında cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulunup tespit yaptırabilirsiniz. Böylece bu kimseler bulunacak ve TCK kapsamında cezalandırılacaktır. Bununla birlikte fotoğrafınızın yayınlandığı url’nin tamamen kaldırılmasını mahkemelerden talep edebilirsiniz. Mağduriyetinizin giderilmesi amacıyla tazminat davası da açabileceğinizi bilmeniz faydalı olacaktır. Nihayetinde internetten ve Google’dan resim silme işleminin mümkün olduğunu bilmeli ve alanında uzman bir bilişim avukatına başvurmalısınız. 

İnternette Bulunan Haber Sitelerinden ve Forumlardan Resim Kaldırma

İnternette bulunan haber sitelerini okurken fotoğrafınıza denk gelebilirsiniz. Bu ya bir haberde fotoğrafınızın kullanılmasıyla ya da haberin içeriğinin sizin hakkınızda olumsuz olarak yayınlanmasıyla gerçekleşebilir. İşbu durumda özel fotoğraflarınızın yayınlanması kişiye rahatsızlık verebilmektedir. Haber siteleri bir yalan haberde fotoğrafınızı veya videolarınızı kullanmış olabilir. Müstehcen videonuz veya bir fotoğrafınızı yayınlamış olabilir. Söz konusu durumlarda internetten fotoğraf kaldırma ve internetten video kaldırma işlemine başvurmanız gerekebilir. 

Forum siteleri internet kullanıcılarının bilgi birikimlerini başka kullanıcılar ile paylaşabildikleri platformlardır. Bu platformda kullanıcılar düşüncesiz hareket ederek paylaşmamaları gereken birtakım içerikler ve fotoğraflar yayınlayabilmektedir. Fotoğrafların sahibi kimse bu paylaşımın kaldırılmasını talep edebilecektir. 

Haber ve forum sitelerinden fotoğraf kaldırma 5651 sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun kapsamında gerçekleştirilecektir. Bu kanuna göre kişiler özel hayatın gizliliğini ve kişilik haklarının ihlal edildiği paylaşımlara karşı yasal süreci başlatıp kaldırılmasını sağlayabileceklerdir. 

Telif Hakkını İhlal eden Resimlerin Kaldırılması

Google görsel telif hakkı kaldırma talebi arama motorlarına veya site sahibine karşı yapılabilecektir. Google telif hakkı sebebiyle yapılan spesifik bildirimlere cevap vermektedir. Bunun için telif hakkı sahibinin, hak ihlalinde bulunan bağlantı adresine karşı fotoğrafın kaldırılması için bildirim göndermelidir. Bildirimin yanıt alabilmesi için açık ve geçerli yapılması gerekmektedir. Böylece Google bildirimi kontrol edecek; bildirimde bir eksik yahut sorun bulunmadığı takdirde fotoğrafı kaldıracaktır. Fakat Google site üzerinde bir yetkiye sahip olmadığını, fotoğrafı yalnızca arama sonucundan kaldıracağını belirtir. Google arama sonucu kaldırma işlemlerinde , site sahibine Google Search Console aracılığıyla bilgi verir. Bu sayede şayet site sahibi konumunda iseniz kaldırılmaya ilişkin karşı bildirimde bulunabileceksiniz. Karşı bildirimde bulunma fotoğrafta hak ihlali olmadığını, bildirimin yanlış olduğunu düşünen site sahibi tarafından gerçekleşecektir. Karşı bildirimden sonra Google görsel telif hakkı kaldırma talebinin yanlış olduğunu saptar ise fotoğrafı eski durumuna getirip getiremeyeceğini düzenler. Bu noktada Google fotoğraf silme ve karşı bildirim ile fotoğrafı geri getirme dışında bir hizmet sunamaz. Ancak haklı bulunan karşı bildirimden sonra telif hakkı sahibinin hala paylaşılan fotoğrafın yasa dışı olduğunu düşünmesi halinde dava açması mümkündür. Google görsel telif hakkı kaldırma işlemlerinde bilişim avukatı desteği önemlidir.

İnternetten Kaldırılan Fotoğraflarım ve Resimlerim Google Görsellerden Silinmiyor Ne Yapmalıyım ?

Google görsel kaldırma işlemlerinden yukarıda bahsettik. Ancak internetten resim kaldırma işlemim tamamlandı fakat resimlerim hala Google görsellerde ve silinmiyor, ne yapmalıyım? Google görsel kaldırma talebi örneğin Facebook profilinden resmini silmiş fakat Google görsellerden resmi kalkmamış ve kaldırılmasını isteyen kimseler tarafından verilebilmektedir. Bu gibi web sayfasından silinen fotoğraflarda Google kaldırılan içeriği bir süre daha aramalarda gösterebilmektedir. İnternetten resim silme ve Google’da çıkan fotoğrafları silme işlemlerinde bize danışabilir, fotoğraflarınızın kalıcı olarak Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarından silebilirsiniz.

Topo Hukuk Bürosunun Kalıcı Olarak Google’dan Fotoğraf Kaldırma ve Resim Silme Hizmeti

Topo Hukuk Bürosu İnternetten ve Google’dan fotoğraf kaldırma ve resim silme prosedüründe uzun yıllardır hizmet vermektedir. Bilişim hukukunu ilgilendiren internetten resim silme, Google aramalarında çıkan fotoğrafı silme, Google’dan görsel kaldırma işlemlerinizde yasal ve teknik desteği birlikte sunmaktadır. Silmek istediğiniz fotoğrafın en kısa sürede internetten ve Google arama sonuçlarından kalıcı olarak kaldırılması için yürütülecek yasal işlemlerden özellikle erişimin engellenmesi, internetten resim kaldırma dava dilekçesi yazımı vb. hukuki işlemlerinizde büromuza ulaşabilirsiniz. Büromuz bilişim avukatlarına Youtube’dan video kaldırmaGoogle’dan içerik kaldırmainternetten resim kaldırma, Google fotoğraf kaldırma işlemleriniz için danışma formunu doldurarak veya e-posta göndererek ulaşabilirsiniz.

Makale Yararlı mıydı?

Oylamak için yıldıza tıklayın

Ortalama oy 5 / 5. Oy sayısı: 1

Henüz oylama yapılmadı

YORUMLAR

56 Yorum. Yeni Yorum

 • eski twiitterimi bi sekilde kapattirdim sifresini ve e postasini hatirlamiyordum ve suanki zamanima uygun degildi. ama google aramaya yazinca hala twitter linki ve fotograf cikiyor. bunun kaldirimasini talep ediyorum.

  Cevapla
  • Avatar
   Topo Hukuk Bürosu
   25 Temmuz 2019 11:17

   Merhaba Miray Hanım,

   Google’da çıkan twitter profil fotoğrafı şeklindeki görselleri kalıcı olarak hızlıca kaldırabiliriz. Bize linkleri iletmeniz yeterlidir.

   Saygılarımızla

   Cevapla
 • Hesabımın gizli olmasına rağmen fotoğrafın google da yayınlanmış. Fotoğraflarımın google dan çıkarılmasını istiyorum.

  Cevapla
  • Merhaba Eslem Hanım,

   Facebook, twitter, instagram gibi sosyal ağlardaki fotoğraflar izin vermeseniz de Google’da ve dolayısıyla internette gözükebilmektedir. Google’dan fotoğraf kaldırma hizmetimiz ile söz konusu fotoğrafları kalıcı olarak kaldırabilirsiniz.

   Saygılarımızla

   Cevapla
 • Merhaba fotoğrafları kesinlikle kalıcı bir şekilde mi kaldırıyorsunuz ve ücreti ne kadar?

  Cevapla
  • Merhaba Nur Hanım,

   İnternetten ve Google’dan Fotoğraf kaldırma hizmetimiz kalıcı olarak silme şeklinde gerçekleştirilmektedir. Silinecek fotoğraf ya da resmin içeriğini gördükten sonra kaldırılıp kaldırılamayacağı ile ilgili geri dönüşü sağlamaktayız. Detaylı bilgi için linki bize e-posta ile iletebilirsiniz.

   Saygılarımızla

   Cevapla
  • Google de kalan fotoğraflarımı silmemde yardımcı olun lütfen eski hesap ve şifrelerimi hatırlamıyorum

   Cevapla
   • Topo Hukuk Bürosu
    Topo Hukuk Bürosu
    22 Haziran 2020 11:37

    Sayın Benazir,

    Google’daki istemediğiniz fotoğrafları silmede yasal işlemler yapabiliriz. Bize 0212 679 32 53 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

    Saygılarımızla

    Cevapla
 • Küçükken actigim bir hesapdan dolayi küçüklük fotoğrafım ve çevrem tarafından rahatsız ediliyorum

  Cevapla
  • Merhaba Gizem Hanım,

   İnternetten fotoğraf ve resim kaldırma kapsamında gerçekleştirdiğimiz işlemler neticesinde unutulma hakkı kapsamında küçüklük resimlerini kaldırabilmekteyiz. Bize telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

   Saygılarımızla

   Cevapla
 • Merhaba,

  Linked in hesabımı kapatmama, Google’dan eski icerigi kaldırma talebini gecmeme ragmen icerik ve görsel google arama motorlarında görünmekte.
  Gorselimin Google arama motorlarından kaldirilabilmesi icin nasıl bir yol izlemeliyim?

  Cevapla
  • Merhaba Ayhan Bey,

   İnternetten içerik kaldırma işlemi hem içeriğin hem de Google sitesinin kendisinden kaldırma şeklinde tezahür etmektedir. Ancak Google resim ve fotoğraf kaldırma işlemi teknik anlamda farklılıklar içermekte olduğundan dolayı uzman bilişim avukatı ile iletişime geçmenizi öneriyoruz.

   Saygılarımızla

   Cevapla
 • eslem g. adında bir sürü fotoğrafım gözüküyor,silinme talep ediyorum

  Cevapla
  • Merhaba Eslem Hanım,

   Google’dan fotoğraflarınızın silinmesi için rahatsız olduğunuz fotoğrafların linklerini tarafımıza iletmeniz gerekmektedir. Anlaşıldığında internetten resim kaldırma işlemi gerçekleştirilip kalıcı olarak sonuca varılabilmektedir.

   Saygılarımızla

   Cevapla
 • 1. olarak bu işlemin bir ücreti varmıdır?
  2. olarak kucukken yuklediğim videolar var ve ben bu videoları yuklediğim hesabımın şifresini unuttum kaldırmak istiyorum çünkü çevrem tarafınfan rahatsız ediliyorum
  3. olarak 2. maddede de bahsettiğim gibi küçükken yuklediğim bu videolar ile ilgili resimler google görseller kısmında gözüküyor bu resimleri ve videoları kaldırma/gizleme gibi bir işlem yapabiliyormuyuz?
  (bu arada videoları youtubeye yukledim)

  Cevapla
  • Merhaba Çağrı bey,

   Sorularınıza aşağıdaki şekilde cevap verebiliriz:

   1- İşlemler ücretlidir.
   2- Yüklediğiniz videoların kaldırılması internetten video kaldırma ve youtube video silme işlemi çerçevesinde silinebilmektedir. Ayrıca internetten fotoğraf kaldırma işlemi yapmaya gerek yoktur.
   3- İnternetten içerik kaldırma işlemlerimizin tamamı kalıcı olarak sağlanmaktadır.

   Saygılarımızla

   Cevapla
 • selam benim gogle üzerinden teweter hesabım çıkıyor bu hesabımın mesela ilyas u. teweter yazıyorum teweter esabım çıkıyor bu hesabımın kaldırılmasını talep ediyorum

  Cevapla
 • eski bir hesabım dolayısıyla google da fotoğraflarım var nasıl kaldırılabilir?

  Cevapla
  • Merhaba Seda Hanım,

   Eski veya şifresini unuttuğunuz ask.fm, twitter, YouTube, facebook veya linkedin gibi sosyal medya sitelerindeki hesaplar Google arama motorunda gözükebiliyor. Adınız ve soyadınız yazıldığında gözüken bu hesaplara bağlı olan fotoğrafları yasal işlemlerle kalıcı olarak kaldırabiliriz. Bize ulaşmanız yeterlidir.

   Saygılarımızla

   Cevapla
  • eski ask.fm hesabım dolayısıyla google da fotoğrafım var nasıl kaldırılabilir?

   Cevapla
   • Topo Hukuk Bürosu
    Topo Hukuk Bürosu
    10 Mayıs 2020 22:11

    Merhaba Leman Hanım,

    Ask fm hesabınızın linkini info@topo.av.tr e-posta adresimize gönderirseniz google’daki fotoğraflarınızı kalıcı olarak silebiliriz.

    Saygılarımızla

    Cevapla
 • Hesabımdan resimlerimi silmeme ragmen googlede cikiyor lutfen kaldirilmasini talep ediyorum

  Cevapla
  • Merhaba Yağmur Hanım,

   İnternetten fotoğraf silme işlemi gerçekleştiren bilişim hukuku ekibimize ulaşırsanız Google’daki istemediğiniz görsellerinizin tamamını sildirebilirsiniz.

   Saygılarımızla

   Cevapla
 • Merhabalar Benim Eski Ask.fm ve twitter hesabım var yıllar once acılmıs ve calındı sifresini ve e postasini hatirlamiyordum ve suanki zamanima uygun degil fotoğraflarım ve sorulan sorular hala duruyor . ama google aramaya yazinca hala ask.fm ve twitter linki ve fotograflarım cıkıyor . bunun kaldirimasini talep ediyorum lütfen rica ediyorum yardım edin

  Cevapla
 • Adım yazılınca fotoğrafın gözükmemesini istiyorum

  Cevapla
  • Avatar
   Topo Hukuk Bürosu
   9 Eylül 2019 00:25

   Merhaba Cennet Hanım,

   Adınız Google’a yazıldığında fotoğrafların gözükmesini engelleyebiliriz. Google’dan fotoğraf kaldırma hizmetimizden faydalanmak için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

   Saygılarımızla

   Cevapla
 • Bir fotoğraf kaldırtmak istiyorum fiyat nedir acaba

  Cevapla
  • Avatar
   Topo Hukuk Bürosu
   1 Ekim 2019 08:02

   Merhaba Ziya Bey,

   Fotoğraf kaldırtmak için linki bize iletmeniz gerekmektedir. Ardından uzman ekibimiz değerlendirme sonrası size geri dönüş sağlamaktadır.

   Saygılarımızla

   Cevapla
 • Google da twttier ask fm fotoğraflarım çıkıyor ismimi yazınca nasıl kaldırabilirim paralımı?

  Cevapla
 • Merhabalar Benim birkaç sosyal medya hesabım var ve butun kullanıcı isimlerim her hesapta aynı instagram kullanıcı adımı yazdığımda eski fotoğraflarım ve sattığım kıyafet fotoğrafları çıkıyor bunun kaldirimasini talep ediyorum lütfen rica ediyorum yardım edin

  Cevapla
  • Avatar
   Topo Hukuk Bürosu
   11 Aralık 2019 12:09

   Merhaba Ceren Hanım,

   Instagram sebebiyle Google görsellerde bulunan fotoğrafları kaldırmak için öncelikle rahatsız olduğunuz fotoğrafların linklerini tarafımıza iletmenizi rica ederiz. Google görsellerden fotoğraf kaldırma işlemi ile kalıcı ve garantili olarak yardımcı olabiliriz. 0212 679 32 53

   Saygılarımızla

   Cevapla
 • Google a adımı soyadımı yazdığımda fotoğraflarım çıkıyor kaldırttırmak istiyorum nasıl halledebiliriz?

  Cevapla
 • http ://mobile.twitter.com/******* Bu fotoğrafın Google aramasından kaldırmak istiyorum acilen lütfen yardımcı olur musunuz

  Cevapla
  • Avatar
   Topo Hukuk Bürosu
   17 Şubat 2020 12:48

   Merhaba Yaprak Hanım,

   Twitter’da bulunan rahatsız edici görseller Google arama motorunda gözükebilmektedir. Bunları kalıcı olarak hızlıca kaldırabilmekteyiz. Uzman ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.

   Saygılarımızla

   Cevapla
 • küçükken fotoğrafım twiter üzerinden googlede yayınlanmış etrafımdakiler tarafından rahatsız ediliyorum nasıl yapabilirim ve ücret ne kadar?

  Cevapla
 • Kullandığım bir uygulamada profil fotoğrafı koymuştum ve Google da karşıma çıktı açıkçası çok rahatsızım

  Cevapla
 • Çocukken açmış olduğum ve yüklediğim resmi hesap adreslerimi unuttuğum için silemiyorum bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Resim Google görsellerde çıkmaktadır.

  Cevapla
  • Topo Hukuk Bürosu
   Topo Hukuk Bürosu
   8 Mayıs 2020 11:55

   Merhaba Dilara Hanım,

   Google görsel kaldırma talebiyle bize silmek istediğiniz fotoğrafın linkini info@topo.av.tr e-posta adresinden ulaştırmanızı rica ederiz. Ardından masraf hesaplanıp tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

   Saygılarımızla

   Cevapla
 • eski twiitterimi bi sekilde kapattirdim sifresini ve e postasini hatirlamiyordum ve suanki zamanima uygun degildi. ama google aramaya yazinca hala twitter linki ve fotograf cikiyor. bunun kaldirimasini istiyorum

  Cevapla
  • Topo Hukuk Bürosu
   Topo Hukuk Bürosu
   19 Temmuz 2020 20:22

   Merhaba Beyza Hanım,

   Twitter hesabınızdaki fotoğrafları Google’dan silme işlemi gerçekleştirebiliriz. Bize 0212 679 32 53 nolu hattan ulaşabilirsiniz.

   Saygılarımızla

   Cevapla
 • eski twitter hesabımı kullanmıyorum sifresini ve e postasini hatirlamiyoru. ama google aramaya yazinca hala twitter linki ve fotograf cikiyor. bunun kaldirimasini talep ediyorum.

  Cevapla
  • Topo Hukuk Bürosu
   Topo Hukuk Bürosu
   25 Ağustos 2020 11:52

   Merhaba Şevval Hanım,

   Eski twitter hesabınızdan kaynaklanan Google görselini ve fotoğrafları kaldırabiliriz. Bize linkleri info@topo.av.tr adresinden iletmenizi rica ederiz.

   Saygılarımızla

   Cevapla
 • Babaannemin fotoğrafı görsellerde bir site tarafından paylaşılmış, kaldırılması hususunda yardımcı olur musunuz?

  Cevapla
  • Topo Hukuk Bürosu
   Topo Hukuk Bürosu
   25 Ağustos 2020 11:51

   Merhaba Tolga Bey,

   Fotoğraf linkini bize iletirseniz silme işlemi ile ilgili yardımcı olabiliriz.

   Saygılarımızla

   Cevapla
 • Tweeter da pp olan fotoğrafım googda o hesabın şifresini hatırlamıyorum ve o fotoğrafın kaldırılmasını istiyorum bana yardımcı olurmusunuz lütfen

  Cevapla
  • Topo Hukuk Bürosu
   Topo Hukuk Bürosu
   7 Eylül 2020 19:12

   Merhaba Şenol Bey,

   Linki iletirseniz fotoğraf kaldırma işlemi yapabiliriz.

   Saygılarımızla

   Cevapla
 • Benim googlde resimler isflanmis onlari nasil kaldirabilirim

  Cevapla
  • Topo Hukuk Bürosu
   Topo Hukuk Bürosu
   28 Eylül 2020 08:21

   Merhaba Mine Hanım,

   Google’dan fotoğraf ve görsel kaldırma konusunda yıllardır çalışıyoruz. Dilerseniz linkleri bize gönderin, detaylı yardımcı olalım.

   Saygılarımızla

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

* Telefon numaranız yayınlanmayacaktır.

Menü